TÜRMOB – Hatay SMMM ve İskenderun SMMM Odaları Hatıra Ormanı 25 Kasım 2020 Sosyal Etkinlikler [pdf id=2808] Tweet Share Share Email İlgili yazılar 4ARALIK DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ BİLECİK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET Ticaret İl müdürümüz Sayın Şinasi BALTA ve Ticaret il müdürlüğü şube şefi Sayın Semih Sever… #CanakkaleGecilmez Bu mukaddes güzel yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde…
BİLECİK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET Ticaret İl müdürümüz Sayın Şinasi BALTA ve Ticaret il müdürlüğü şube şefi Sayın Semih Sever…
#CanakkaleGecilmez Bu mukaddes güzel yurt topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde…