#SessizKalma 25 Kasım 2020 Sosyal Etkinlikler Tweet Share Share Email İlgili yazılar BAŞIMIZ SAĞOLSUN Adana SMMM Oda Başkanı TURĞUT TELLİ’yi COVID-19 virüsü nedeniyle vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan… MUHASEBE HAFTASI DOLAYISI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETLER Muhasebe Haftası Dolayısı ile bizleri makamlarında kabul eden Bilecik Valimiz Sayın Bilal Şentürk Bey ,Bilecik… 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
BAŞIMIZ SAĞOLSUN Adana SMMM Oda Başkanı TURĞUT TELLİ’yi COVID-19 virüsü nedeniyle vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan…
MUHASEBE HAFTASI DOLAYISI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETLER Muhasebe Haftası Dolayısı ile bizleri makamlarında kabul eden Bilecik Valimiz Sayın Bilal Şentürk Bey ,Bilecik…