RUHSAT TESLİM TÖRENİ 23 Mart 2020 Sosyal Etkinlikler Zorlu bir staj süresi sonucunda girmiş olduğu yeterlilik sınavını başarıyla tamamlayan SMMM ruhsatını almaya hak kazanmış genç meslektaşımız SMMM Arif Çelik beye Ruhsatını teslim ederek kendilerine hayırlı olmasını ve başarılar diliyoruz. Tweet Share Share Email İlgili yazılar 24. DÖNEM MAZBATA ALIMI Bilecik Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında geçtiğimiz hafta sonu tamamlanan olağan genel kurulun ardından oda… Eğitim Seminerlerimizden Kareler 27 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleşen Luca.Net E-dönüşüm Uygulamaları ve Güncel SGK ve Muhasebe Uygulamaları… BABALAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
24. DÖNEM MAZBATA ALIMI Bilecik Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında geçtiğimiz hafta sonu tamamlanan olağan genel kurulun ardından oda…
Eğitim Seminerlerimizden Kareler 27 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleşen Luca.Net E-dönüşüm Uygulamaları ve Güncel SGK ve Muhasebe Uygulamaları…