#10Kasım
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, sadece bizim değil, tüm dünyanın bilgisine, hoşgörüsüne, cesaretine saygı…
Odamız Ve Bilecik Defterdarlığı ortaklaşa düzenlenen E-Dönüşüm Seminerine Bilecik Defterdarımız Sayın Mustafa Şahin bey , Bilecik Vergi Dairesi Müdürü Sayın Zafer Deniz , Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Sayın Bülent Sezgin Gelir Müdürü Sayın Ali Aksungur , Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Halit Gölcan da Hazır bulunduğu eğitimimiz odamız eğitim salonunda düzenlendi.