İFTAR YEMEĞİ ORGANİZASYONUMUZ 21 Nisan 2022 Sosyal Etkinlikler Tweet Share Share Email İlgili yazılar BİLECİK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET Ticaret İl müdürümüz Sayın Şinasi BALTA ve Ticaret il müdürlüğü şube şefi Sayın Semih Sever… OSMANELİ BÜRO TESCİL BELGESİ TESLİMİ #MutluYıllar2022
BİLECİK TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ODAMIZA ZİYARET Ticaret İl müdürümüz Sayın Şinasi BALTA ve Ticaret il müdürlüğü şube şefi Sayın Semih Sever…