Eğitim Seminerlerimizden Kareler 30 Aralık 2019 Sosyal Etkinlikler 27 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleşen Luca.Net E-dönüşüm Uygulamaları ve Güncel SGK ve Muhasebe Uygulamaları seminerlerimizden kareler. Tweet Share Share Email İlgili yazılar #10Kasım “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, sadece bizim değil, tüm dünyanın bilgisine, hoşgörüsüne, cesaretine saygı… İFTAR YEMEĞİMİZ OSMANELİ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizi bu sene Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet… #24KasımÖğretmenlerGünü Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere geleceğimize ışık tutan, çok sevgili ve fedakar tüm…
#10Kasım “Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, sadece bizim değil, tüm dünyanın bilgisine, hoşgörüsüne, cesaretine saygı…
İFTAR YEMEĞİMİZ OSMANELİ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizi bu sene Osmaneli Belediyesi Prof. Dr. Yunus Söylet…
#24KasımÖğretmenlerGünü Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere geleceğimize ışık tutan, çok sevgili ve fedakar tüm…