83. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINDAN KARELER 20 Kasım 2019 Bizden Haberler Ankara’da düzenlenen TÜRMOB 83. Başkanlar Kurulu Toplantısı Bilecik SMMMO olarak katılım sağladık. Tweet Share Share Email İlgili yazılar E-DEFTER VE LUCA UYGULAMALARI SEMİNERİMİZDEN KARELER Luca Bilecik Sorumlusu Birol Kose tarafindan odamiz egitim salonunda E-Defter uygulamalari ve Luca uygulamalari semineri… HAKSIZ REKABET KONTROLU HAKSIZ REKABET KONTROLU https://www.youtube.com/watch?v=LqnbwrQsWN4&feature=youtu.be Odamız Eski Personeli Dünya Evine Girdi Yaklaşık 5 yıldır oda personeli olarak bizimle birlikte çalışan Sayın Fatih TÜRK ailevi sebeplerden dolayı…
E-DEFTER VE LUCA UYGULAMALARI SEMİNERİMİZDEN KARELER Luca Bilecik Sorumlusu Birol Kose tarafindan odamiz egitim salonunda E-Defter uygulamalari ve Luca uygulamalari semineri…
HAKSIZ REKABET KONTROLU HAKSIZ REKABET KONTROLU https://www.youtube.com/watch?v=LqnbwrQsWN4&feature=youtu.be
Odamız Eski Personeli Dünya Evine Girdi Yaklaşık 5 yıldır oda personeli olarak bizimle birlikte çalışan Sayın Fatih TÜRK ailevi sebeplerden dolayı…